Dopełnieniem zalet uzdrowiskowych oraz krajoznawczych jest Pensjonat Szczawno-Zdrój.

Usługi i firmy

Odwiedzasz rejony urokliwego Śląska? Ruszasz do Szczawna-Zdrój, w którym chcesz skorzystać z różnorodnych usług uzdrowiskowych? Korzystając z najróżniejszych walorów sanatorium, smakując cudy architektoniczne, koniecznie zdecyduj się na noclegi Szczawno-Zdrój.

Oprócz możliwości przetestowania wód które mają właściwości lecznicze, korzystania z świeżego powietrza, oglądania znakomitych krajobrazów powinno się pomyśleć nad miastem, w którym się zatrzymasz. Dom wczasowy, w którym zamieszkasz będzie wpływać na wrażenia z wycieczki i wypoczynku w Szczawnie-Zdrój. Dopełnieniem zalet sanatoryjnych i turystycznych jest dom wypoczynkowy Szczawno-Zdrój. Miejsce, w którym się zatrzymasz jest najistotniejszym elementem, mającym niezwykle ważny wpływ na atrakcyjność pobytu. Wspaniała baza wypadowa do Książańskiego Parku Narodowego.

Genialna lokalizacja w Szczawnie-Zdrój, nieduża odległość do rynku oraz do dworca, wspaniały akces do komunikacji miejskiej. Posiadamy idealne warunki, by zorganizować imprezy. Noclegi dla wycieczek. Szybki dojazd z Wałbrzycha, mała odległość do zamku Książ. Świadczymy usługi żywieniowe, w naszej ofercie duży wybór świadczeń tych podstawowych a także uzupełniających. W ofercie naszego domu wypoczynkowego jasne, dobrze nasłonecznione oraz klasycznie umeblowane pomieszczenia z komfortowym łożem. Pomieszczenia 1-dno a także wieloosobowe z całym węzłem sanitarnym, łazienki z brodzikiem a także WC. Dla gości domu wypoczynkowego proponujemy akces do miejsc parkingowych. W cenie noclegu dostęp do bezprzewodowego internetu, telewizji a także bardzo wielu innych udogodnień. O poranku przywita cię wyśmienite śniadanie w postaci szwedzkiego bufetu a także gorąca kawa i herbata. Wygoda a także wysoka klasę w niskiej cenie.

Aby zaznajomić się z naszą ciekawą propozycją obejrzyj zdjęcia wnętrz naszych pomieszczeń a także ich aranżacji na naszej stronie internetowej. Poznaj się z pozytywnymi ocenami i najlepszymi rekomendacjami domu wypoczynkowego Szczawno-Zdrój, który jest rekomendowany przez naszych usatysfakcjonowanych gości. Nasza propozycja będzie mogła sprostać oczekiwaniom wręcz najbardziej wymagających gości. Wyjeżdżasz w celach służbowych? Interesują cię domy wypoczynkowe Wałbrzych? Wybierz dom wypoczynkowy w niedalekim Szczawnie-Zdrój. Z jednej strony – cisza oraz wygoda nocowania za centrum miasta, w cichej części Szczawna-Zdrój. Z 2giej strony – niewielka trasa do ścisłego centrum Wałbrzycha, którą masz możliwość pokonać w kilka chwil. Dla naszych klientów, podróżujących samochodem proponujemy parking. Doskonałe miejsce, ażeby zatrzymać się na nocleg. Nocleg za miastem pozwoli wam się zrelaksować w czasie podróży służbowej. Niewysokie koszty, ładne wnętrza, przyjemna aura, specjalistyczna kadra.

Kładziemy nacisk na ogromną jakość oferowanych usług noclegowych oraz radość wszelkich odwiedzających nas gości. W naszej dostosowanej do wymagań szerokiej ofercie, znajdziesz zarówno pobyty 1-dno dniowe, jak również wielodniowe.

Zobacz: noclegi Wałbrzych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *