Ta, którą mieliśmy aktualnie, nie wykonywała swojej roli.

Aranżacja

Po kilkunastu latach użytkowania naszego domku zdecydowaliśmy się na głębokie wykonanie w nim przebudowy. W tym celu kupiliśmy wszystkie nieodzowne produkty budowlane, które mieliśmy wykorzystać do remontu. Pośród nich istniały gipsy oraz gładzie wapniowe. Dodatkowo chcieliśmy umieścić w całym budynku nową wentylację. Ta, którą mieliśmy obecnie, nie odgrywała swojej funkcji. Zdarzało się, że w poszczególnych miejscach w domu, na ścianach pojawiała się wilgoć. W tymże celu kupiliśmy wszystkie niezbędne składniki wentylacji.

Całość pozostała przeprowadzona pod sufitami, jakie potem zostały podwieszone na profilach stalowych. W pokojach postawiliśmy wiatraki kanałowe. W naszych dwóch ubikacjach postawiliśmy wywietrzniki łazienkowe z licznikiem.

Jakiś spośród fachowców doradził nam, iż doskonale wypełnią one swoją rolę w tych pomieszczeniach i będą nam sprawować przez lata. W kuchni, w dwóch miejscach położyliśmy dwa wywietrzniki z zaworem zwrotnym. Jakiekolwiek nabyte przez nas krany były zbudowane z wysokiej jakości surowców. Cała wentylacja po otwarciu doskonale spełniała swoją funkcję. Gdy podwieszone zostały obecnie wszelkie stropy, mogliśmy dołączyć do innych prac remontowych. Na ściany została postawiona gładź wapniowa, jaka jest znacznie odporniejsza na wilgotność. Ściany także pomalowaliśmy wyjątkową farbą niewrażliwą na pleśnie i grzyby. Wymieniliśmy też podłogi z panelowych na drewniane. W ubikacji zostały wyrzucone jakiekolwiek płytki i na ich pole zostały umieszczone nowe. Zmianie zostały poddane także wszelkie witryny, umywalka oraz lustro. Potrzeba było podmienić także prysznic i wannę. Właściwie jedyne co pozostało ze starej toalety toż półka na ręczniki. Była toż bardzo porządna półka zrobiona z drzewa egzotycznego, które było szczególnie wytrzymałe na wilgotność. W jadalni po postawieniu wentylacji oraz podwieszeniu sufitów, przystąpiliśmy do skucia poprzednich kafelek ze ściany. Toż samo sprawiliśmy z kafelkami na podłodze.

Wymieniliśmy wszelkie stare meble domowe. Nowoczesne meble kuchenne zrobione były na wymiar, dzięki temu doskonale przystawały do strefy kuchni. Zabudowana pozostała lodówka i zmywarka. Na stropie zostały zamontowane halogeny, które regularnie rozjaśniały całkowitą powierzchnię jadalni.

Remontu nie uniknęła sypialnia, w której zastąpiona pozostała podłoga tudzież okleiny na ścianach. Spośród sprzętów zostało wymienione tylko łóżko, bowiem rozerwała się w nim oprawa. Nowe łóżko, które zakupiliśmy w salonie meblowym, było stworzone z pełnego drewna modrzewiowego. Do tegoż zawierało silny szkielet z drzewa gruszkowego. Postanowiliśmy również, iż zmieniamy stary materac ze sprężynami na nowy piankowy. Do dowolnego remontowanego mieszkania, poza kuchnią oraz ubikacją, kupiliśmy wykładziny. Dywan do przestrzeni łóżkowej przedstawiał egzotyczne kształty oraz był niejednolity. W salonie potrzebowaliśmy zastąpić okno, bowiem rama okna zgubiła koloryt, a pojedyncza z szyb była uszkodzona. Dodatkowo podłoga kafelkowa napotykająca się w salonie musiała zostać zastąpiona. Poniektóre z kafelek były tak przetarte, że praktycznie nie było widać na nich aktualnie obrazu. Zastąpiliśmy też wrota wejściowe, ponieważ te, jakie były, były całe porysowane przez naszego pieska.

Więcej: Wentylatory łazienkowe punto evo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *