Automatycznie zapisany szkic

Ubezpieczenie przedszkolne

Pozostałe

Ubezpieczenie przedszkolne czyli NNW (ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych zdarzeń).

Poprzez takie ubezpieczenie ochroną objęte są wszystkie pociechy w przedszkolu ale nie tylko. Czy tego typu ubezpieczenie dziecka w przedszkolu jest obowiązkowe? Z pewnością nie. Lecz w momencie gdy dziecko na skutek wypadku będzie potrzebowało fachowej opieki specjalistycznej będzie mogło to kosztować dużo pieniędzy. Należy zatem dokładnie pomyśleć o stosownym ubezpieczeniu.

Jak wiele kosztować będzie takie ubezpieczenie pociechy w placówce przedszkolnej?

Wykupienie ubezpieczenia NNW na cały rok szkolny bądź przedszkolny nie jest jakieś drogie – mniej więcej do 100 złotych. Możemy oczywiście liczyć na zniżki wręcz w wysokości 50 %, jeżeli trochę większa grupa przedszkolna zdecyduje się na proponowaną poprzez dyrektora ofertę. Cena może zejść dosłownie do 40 pln rocznie. Ubezpieczenie NNW będziemy mogli zakupić również u innego ubezpieczyciela, nieobowiązkowo tego, który współdziała z instytucją przedszkolna. Ubezpieczenie pociechy w placówce szkolnej chroni życie i stanu zdrowia dzieci na terenie placówki przedszkola a dosłownie poza jej granicami. Trwa rok uwzględniając też czas wakacyjny. Niektóre przedsiębiorstwa oferujące ubezpieczenia zachęcają niskimi kosztami przykładowo. 40-50 zł rocznie. I tutaj kreuje się chwyt promocyjny przykładem może być chłopak który biegając padł na ziemię i stłukł sobie okulary. Opiekunowie prawni byli przekonani iż dostaną odszkodowanie. Nic nieprawdziwego! Polisę którą wykupili niestety nie kryła rekompensaty dla szkód materialnych. Dlatego tuż przed wszelkim zakupem polisy, warto prześledzić dokładnie od początku do końca całą taką polisę.

Dobrze by było zasięgnąć porady sąsiadów, przyjaciół z jakiej agencji polisę NNW polecają, lub znaleźć w globalnej sieci w różnorakich rankingach korporacji ubezpieczeniowych.

Zobacz więcej: ubezpieczenie dziecka w przedszkolu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *