W sezonie zimowym niejednokrotnie spotykamy się z tematem strat ocieplenia

Aranżacja

W czasie mrozów częstokroć możemy napotkać się z problemem strat ciepła co tworzy spore rachunki za ogrzewanie. Ciepło ucieka często poprzez posadzkę i są to utraty aż do 15 %. Dlatego Multiprotect opracował przydatne rozwiązanie tegoż problemu. Jest nim profesjonalny podkład Multiprotect. Jest to podkład który układa się pod panelami na podłodze. Zapewnia on skuteczniejszą izolacje cieplną wnętrza oraz ogranicza od 10 do 15 % straty ocieplenia. Również dzięki wykorzystanej technologii umożliwia również na izolacje akustyczną. Co jest wyjątkowo ważne w dzisiejszym głośnym mieście.

Dzięki odpowiedniemu wygłuszeniu pomieszczenia umiemy też małym kosztem polepszyć więzi z naszymi bliskimi. Zawartość podkładu pozwala na zastosowanie go w montażu ocieplania panelowego.

Podsumowując gdy zdecydujemy się na skorzystanie z specjalnego podkładu Multiprotect to zyskujemy mnóstwo korzyści.

Ważna z nich to oszczędność na rachunkach za ogrzewanie dzięki właściwościom termoizolacyjnym.

Następna to zatroszczenie się o wyciszenie pomieszczenia co podwyższy komfort użytkowania z niego.

Kolejną jest jego wytrzymałość która zawdzięcza gęstość co pozwala na użytkowanie go także w mieszkaniach jakie są mocniej eksploatowane.

Jednakowo znaczącą jest oszczędne opakowanie spowodowane faktem iż dostarczany jest w tubkach po 8m2 co umożliwia na zużycie oraz używanie go również w wnętrzach o nietypowym rozmieszczeniu. Dzięki temu zdołamy nabyć potrzebną liczbę podkładu.

Typowym przykładem tegoż jak tego typu podkład umożliwia oszczędzić pieniądze to sytuacja gdzie Państwo Kowalscy przez calusieńki czas grzewczy wydają tysiąc zł na ogrzewanie domu. Po zastosowaniu profesjonalnego podkładu Multiprotect jak również zminimalizowaniu utrat termicznych ta suma to już zaledwie 850 zł.

Jak widać bywają to realne oszczędności. Natomiast w dłuższej perspektywie przykładowo w przeciągu 10 lat pozwala toż na ekonomię rzędu tysiąca pięciuset złotych.

Autor: Multiprotect Arbiton

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *