Zdobyćbyłą

Aranżacja

Jestem mamą chłopaka, który przyjechał do mnie ostatnio z szczególnie indywidualnym problemem, szczerze toż się zaskoczyłam dlaczego aktualnie przybył do mnie, a nie do własnego tatusia, z jakim ma znacznie korzystniejszy kontakt. Oczywiście spytałam się go o toż, ale w delikatny sposób, ażeby nie odczuł, że nie chcę mu poradzić ale go wysyłam do ojca.
Jak się ujawniło ma problem z dziewczyną oraz z racji tego, że ja mam z nią bardzo odpowiednie warunki, sądzi że mu coś doradzę jak ma naprawić sprawę która pomiędzy nimi zaistniała.
Opisał mi, iż byli równocześnie na imprezie i przy okazji gdy Sara (tak ma na miano jego jako się ujawniło obecnie była dziewczyna), była w toalecie począł imprezować z obca dziewczyną, jako wolno wnioskować po powrocie ujrzała własnego chłopaka w ujęciach innej osoby. Z racji owego, iż jest niezwykle nerwową dziewczyną walnęła go w głowę powiadając, iż koniec z nimi oraz wybiegła z klubu.W tymże samym dniu się rozeszli oraz od tego okresu nie komunikowali.
Mój dorastający chłopiec poprosił mnie o radę jak odzyskać byłą. Wymyśliłam zatem nikczemny plan oraz skontaktowałam się z byłą dziewczyną w centrum handlowym niejako pod pretekstem zakupów, natomiast tak rzeczywiście zamiast mnie samej miał spotkać się z nią mój syn (ponieważ nie miał w jaki sposób się z nią skontaktować oraz wyjaśnić sytuację,bo nie odbierała telefonów od syna). Niewątpliwie poleciłam mu nabyć duży bukiet kwiatów i ostrzegłam, że ma jej we wszystkim potwierdzić rację nawet jeśli myśli odmiennie.
Uznam, iż w czasie kiedy kończyło się ich dyskutowanie ja czekałam jak na szpilkach, bo toż ja je zaaranżowałam oraz zwycięstwo misji zależało w decydującej mierze od mojego celu.
Po trzech godzinkach otrzymałam sms od niego, iż wszystko dobrze i że mnie kocha. Wreszcie udało mi się odreagować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *